+48 512 364 075

Aplikacja na iPhone i Android

Octigo i Octigo Lite to aplikacje na iPhone i smartfony z systemem Android 4.0 lub wyższym będące interaktywnym podręcznikiem zarządzania projektami.

Program zawiera ponad 200 pytań (w tym pełny próbny test PMP po angielsku), ponad 200 artykułów, lekcje, testy, ponad 100 ilustracji po polsku na temat podstaw zarządzania projektami.

Zapraszamy do pobierania.

Wersja pełna naszego programu jest płatna. Zawiera wszystkie funkcje darmowej aplikacji plus dostęp do dużo większej bazy wiedzy oraz bezterminowa możliwość synchronizacji nowych treści.

W wersji darmowej Octigo Lite jest ok. 50 artykułów i pytań.

W płatnej Octigo ponad pięć razy więcej (ponad 200 artykułów, ponad 250 pytań, kilkanaście lekcji). Baza artykułów będzie sukcesywnie się rozwija.

Tu możesz zobaczyć film z naszej aplikacji w wersji Octigo Lite: część 1, część 2.

Naszym celem jest pełne pokrycie kompetencji kierownika projektu wymienionych w dokumencie IPMA NCB, a więc wszystkich technik, narzędzi i metod potrzebnych na egzaminach IPMA C i D, PRINCE2, PMP. W aplikacji nie planujemy narazie opisywać wszystkich procesów PMBOK® Guide i PRINCE2, choć znajdziecie w niej wiele odniesień do tych metodyk, w tym słynną stronę 43 z PMBOK® Guide. Aktualny stan zaawansowania prac oceniamy na 80%.

Link do wersji pełnej aplikacji Octigo na iTunes

Link do wersji darmowej aplikacji Octigo Lite na iTunes

Link do wersji pełnej aplikacji Octigo na Android 4

Link do wersji darmowej aplikacji Octigo na Android 4

Listę funkcji obu wersji naszej aplikacji możesz znaleźć tutaj:

 

Kontakt
Are you interested in our trainings? Contact us: +48 512 364 075 e-mail: szkolenia@octigo.pl Contact form

Biuletyn

 

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy na blogu, co nas fascynuje, co nowego dzieje się w Octigo? Zapisz się na nasz biuletyn.

Wypełniając powyższy formularz, zgadzam się na przetwarzanie podanych danych do celów marketingowych przez firmę Octigo sp. z o.o. Twój e-mail będzie przechowywany wyłącznie w naszej bazie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, Twój e-mail nie jest udostępniany innym podmiotom, wysyłamy biuletyn e-mailowy nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

 
 
PMI, PMBOK, PMP, PgMP are registered mark of the Project Management Institute, Inc.